Odluke UO

2017.godina

Odluka UO 23.06.2017.

Odluka UO 03.05.2017.

Odluka UO 04.04.2017.

Odluka UO 30.03.2017.

Odluka UO 08.03.2017.

Odluka UO 30.01.2017.

2016.godina

Odluka UO 15.12.2016.

Odluka UO 09.11.2016.

Odluka UO 20.10.2016.

Odluka UO 04.08.2016.

Odluka UO 15.07.2016.

Odluka UO 11.05.2016.

Odluka UO 18.02.2016.

Odluka o verifikaciji rekorda 20.10.2016.

Odluka o verifikaciji rekorda 15.07.2016.

Odluka o verifikaciji rekorda 11.05.2016.

Odluka o ukidanju dvojnih registracija

Odluka o visini startnine za 2017.godinu

Odluka o pokretanju izbornog postupka u ASS

Propozicije takmičenja 2017 – 2020

 

 

 

2015.godina

Odluka Upravnog odbora od 31.01.2015. 

Odluka Upravnog odbora od 25.03.2015. O prijemu u članstvo ASS-a

Odluka Upravnog odbora od 04.03.2015. Organizatori takmičenja

Odluka Upravnog odbora od 02.02.2015. Sprečavanje dopinga

Odluka Upravnog odbora od 09.01.2015. Usvajanje liste kategorisanih atletičara

Odluka Upravnog odbora od 09.01.2015. Regionalni centri za registraciju i preregistraciju atletičara

Odluka Upravnog odbora od 26.12.2014. Finansijski plan za 2015.godinu

Odluka Upravnog odbora od 26.12.2014. Reprezentativne selekcije

Odluka Upravnog odbora od 26.12.2014. o visini nadoknada

Odluka Upavnog odbora od 26.12.2014. o osnivanju preduzeća

Odluka Upravnog odbora od 26.12.2014. Kriterijumi za odlazak na međunarodna takmičenja

 Odluka Upravnog odbora od 26.12.2014. Pravilnik o radu

 

2014.godina

Odluka Upravnog odbora od 05.12.2014. Izmene i dopune propozicija takmičenja

Odluka Upravnog odbora od 05.12.2014. o izmenama članova Stručnog saveta

Odluka Upravnog odbora o prijemu novih članova od 20.11.2014.

Odluka Upravnog odbora od 06.11.2014. o usvajanju kalendara ASS-a

Odluka Upravnog odbora od 15.10.2014. o visini obeštećenja

Odluka Upravnog odbora o zabrani nastupa na uličnim i kros trkama

Odluka o priznavanju rekorda od januara do juna

Odluka Upravnog odbora o organizatorima atletskih takmičenja

Odluka o nastupu na finalu Kup-a Srbije za seniore/ke

Odluka Upravnog odbora o članstvu ASS-a

Odluka o usvajanju IAAF pravila za takmičenja 2014-2015

Odluka Upravnog odbora 15.01.2014.

 

 

2013.godina

 

Odluka upravnog odbora 02.12.2013.

Odluka o obestecenju za prelazni rok i odluka o imenovanju predsednika Komisije za prelaske ASS-a

 

Kalendar Takmičenja 2017

Preuzmite Ovde

Statistika u Nacionalnom sportu RS

Preuzmite Ovde

Propozicije takmičenja 2017-2020

Login sekcija

Regionalni Savezi

  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner

Razno

  • Baner
  • Baner
  • Baner