Pioniri/ke

2017.godina

Prvenstvo Srbije za mladje pionire/ke 23.09.2017.

Finale Kup-a Srbije za pionire/ke 16/17.09.2017.

Ekipno prvenstvo Srbije za pionire/ke 03.09.2017.

Prvenstvo Srbije za starije pionire/ke 27.05.2017.

Prvenstvo Srbije za starije pionire/ke 28.05.2017.

Prvenstvo Srbije u troboju mladje pionirke 12.03.2017.

Prvenstvo Srbije u petoboju starije pionirke 12.03.2017.

Prvenstvo Srbije u troboju mladji pioniri 12.03.2017.

Prvenstvo Srbije u petoboju stariji pioniri 12.03.2017.

Prvenstvo Srbije za mladje pionire/ke 12.02.2017.

Prvenstvo Srbije za starije pionire/ke 11.02.2017.

 

 

2016.godina

Finale Kup-a Srbije za starije pioniore/ke 01./02.10.2016.

Prvenstvo Srbije za mladje pionire/ke 25.09.2016.

Ekipno prvenstvo Srbije za starije pionire/ke 29.05.2016.

Zimsko prvenstvo Srbije u bacanjima 26.03.2016.

Prvenstvo Srbije za starije pionire/ke 28.02.2016.

Prvenstvo Srbije za mladje pionire/ke 20.02.2016.

 

2015.godina

Finale KUP-a Srbije za starije pionire/ke 03./04.10.2015.

Prvenstvo Srbije u hodanju na putu 26.09.2015.

Prvenstvo Srbije za mladje pionire/ke 27.09.2015.

Ekipno prvenstvo Srbije za pionire/ke 26.09.2015.

Prvenstvo Srbije za starije pionire/ke 11./12.07.2015.

Zimsko prvenstvo Srbije u bacačkim disciplinama 29.03.2015.

Rezultati prvenstva Srbije za pionire/ke 08.02.2015.

Rezultati prvenstva Srbije u dvorani za mladje pionire/ke 22.02.2015.

 

 

2014.godina

Rezultati ekipnog prvenstva Srbije za starije pionire/ke

Rezultati finala Kup-a Srbije za pionire/ke

Rezultati Prvenstva Srbije za starije pionire/ke

Rezultati Balkanskog prvenstva u hodanju za pionirke

Rezultati Balkanskog prvenstva u hodanju za pionire

Rezultati zimskog prvenstva Srbije u bacačkim disciplinama 22.03.2014.

Rezultati Prvenstva Srbije u višeboju 01.02/03.2014.

Prvenstvo Srbije u krosu 01.03.2014.

Rezultati prvenstva Srbije u dvorani 22.02.2014.

Rezultati prvenstva Srbije u dvorani 15.02.2014.

2013. godina

Rezultati pojedinačnog prvenstva Srbije u dvorani 17.02.2013.

Rezultati mitinga u dvorani u Novom Sadu 09.02.2013.

Rezultati zimskog prvenstva u bacačkim disciplinama

Rezultati prvenstva Srbije u hodanju, Bor 06.04.2013. godine

Rezultati prvenstva Srbije u planinskom trčanju, Kruševac 04.maj 2013.godine

Rezultati troboja , Prvenstva Srbije u višebojima, Novi Sad, 8/9.jun 2013.godine

Rezultati petoboja, Prvenstva Srbije u višebojima, Novi Sad, 8/9.jun 2013.godine

Rezultati Prvenstva Srbije u hodanju na stazi, Niš, 8.jun 2013.godine

Rezultati finala Kup-a Srbije za pionire/ke, 19/20.jun 2013.godine

Ekipni plasman finala Kup-a Srbije za pionire/ke, 19/20.jun

Rezultati Prvenstva Srbije za starije pionire/ke, Senta, 6/7.jul

Rezultati Prvenstva Srbije za mladje pionire/ke, Kragujevac 22.septembar 2013.godina

Rezultati Ekipnog Prvenstva Srbije ZdravoRastimo za pionire/ke, Novi Sad, 6.oktobar 2013.godine.

Rezultati Ekipnog Prvenstva Srbije u krosu, Beograd, 10.11.2013.godine

Kalendar Takmičenja 2017

Preuzmite Ovde

Statistika u Nacionalnom sportu RS

Preuzmite Ovde

Propozicije takmičenja 2017-2020

Login sekcija

Regionalni Savezi

  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner

Razno

  • Baner
  • Baner
  • Baner