Seniori/ke

2018.godina

Prvenstvo Srbije u ultramaratonu 22.09.2018.

Ekipno prvenstvo Srbije za seniore/ke, 29.07.2018.

Prvenstvo Srbije za seniore/ke, 07/08.07.2018.

Prvenstvo Srbije na 10km 16.06.2018.

Prvenstvo Srbije u ultramaratonu 12/13.05.2018.

Prvenstvo Srbije na 10000m na stazi 13.05.2018.

Prvenstvo Srbije u višeboju 12/13.05.2018.

Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju 05.05.2018.

Prvenstvo Srbije u planinskom trčanju 15.04.2018.

Zimski susreti bacača U18, S 07.04.2018.

Prvenstvo Srbije u hodanju na putu 01.04.2018.

Zimski susreti bacača 30.03.2018.

Prvenstvo Srbije u polumaratonu 18.03.2018.

Prvenstvo Srbije u višebojima u dvorani za sve kategorije  03/04.03.2018.

 

III Serbian open indoor meeting 21.02.2018.

 

2017.godina

Prvenstvo Srbije u krosu 28.10.2017.

Prvenstvo Srbije u maratonu 22.10.2017.

Prvenstvo Srbije na 10km na putu 14.10.2017.

Prvenstvo Srbije u polumaratonu 01.10.2017.

Ekipno prvenstvo Srbije za seniore/ke 30.09.2017.

Velika nagrada Srbije 23.09.2017.

Velika nagrada Srbije 13.09.2017.

Velika nagrada Srbije 28.08.2017.

Velika Nagrada Srbije 23.07.2017.

Prvenstvo Balkana za seniore/ke 15/16.07.2017.

Prvenstvo Srbije za seniore/ke 10/11.06.2017.

Prvenstvo Srbije u višebojima 13/14.maj 2017.godine

Prvenstvo Srbije u ultramaratonu 06/07.05.2017.

Prvenstvo Srbije na 10.000m za juniore/ke i seniore/ke 14.05.2017.

Prvenstvo Srbije u ultramaratonu 06/07.06.2017.

Prvenstvo Srbije u planinskom trčanju 15.04.2017.

Zimsko prvenstvo Srbije u bacanjima 01.04.2017.

Prvenstvo Srbije u hodanju na putu 19.03.2017.

Prvenstvo Srbije u višebojima sve kategorije 11/13.03.2017.

 Test takmicenja u Kombank Areni 02.03.2017.

Prvenstvo Balkana u dvorani 25.02.2017.

II Serbian open indoor meeting 18.02.2017.

Prvenstvo Srbije za seniore/ke 04/05.02.2017.

 

 

 

 

 

 

Kalendar Takmičenja 2018

Preuzmite Ovde

Statistika u Nacionalnom sportu RS

Preuzmite Ovde

Propozicije takmičenja 2017-2020

Login sekcija

Regionalni Savezi

  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner

Razno

  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner