Sudije

Pravilnik o licenciranju atletskih sudija 

Spisak licenciranih atletskih sudija

Obrazac za izdavanje sudijske licence možete preuzeti ovde.

Kodeks ZAAS možete preuzeti ovde.

Statut ZOASS mozete preuzeti ovde.

Spisak sudijskih i tehničkih delegata možete preuzeti ovde.

Rezultati polaganja sudijskog ispita

Atletska pravila 2018-2019

 

 

PREZENTACIJE

Stručno osposobljavanje sudija 11.05.2019.

Stručno osposobljavanje sudija 12.05.2019.

Stručno osposobljavanje sudija 18.05.2019.

Stručno osposobljavanje sudija 18.05.2019.

Stručno osposobljavanje sudija 19.05.2019.

Stručno osposobljavanje sudija 25.05.2019.

Stručno osposobljavanje sudija 26.05.2019.

Takmicarsko hodanje – vodic

Izmene i dopune pravila 2019

Izmene i dopune pravila 05.06.2019.

Izmene i dopune pravila 01.01.2019.

Izmene i dopune pravila 11.03.2019.

Tumacenje pravila

 

Kalendar Takmičenja 2019

Preuzmite Ovde

Kalendar atletskih takmičenja izvan stadiona u Republici Srbiji u 2019. Godini

Publikacija ASS 2018

Statistika u Nacionalnom sportu RS

Preuzmite Ovde

Propozicije takmičenja 2019-2020

Login sekcija

Regionalni Savezi

  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner

Razno

  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner